Алкоголь: міфи та реальність (засідання наукового гуртка)

07 березня 2019 року відбулося засідання наукового гуртка «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ’Я» з теми «Алкоголь: міфи та реальність». Ведуча засідання: Є.О. Неведомська, доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології.

Тема дуже актуальна, адже Україна займає одне з перших місць у світі по кількості вживання алкоголю. Зловживання алкоголем, яке призводить до формування залежності, починається ще в ранньому віці. А до 18 років стає повсякденною нормою.

Всесвітня організація здоров'я називає сумну статистику:

• 57% дітей у віці до 13 років вживають алкоголь,
  • 40% молодих людей у віці від 14 до 18 років систематично п'ють,
  • в Україні налічується до 1 мільйона людей, які страждають від алкогольної залежності,
  • щороку кількість українців стає на 500 тисяч менше.

Під час засідання висвітлювалося таке коло питань: причини такої тенденції в Україні, мотиви вживання молодими людьми алкогольних напоїв, фізіологічна сутність алкоголізму, чому жіночий організм «спивається» раніше, міфи про алкоголь, які існують в суспільстві.

Після обговорення студенти заповнили анкети щодо особистого ставлення до алкогольних напоїв.