Остеопороз: причини, небезпеки, профілактика (засідання наукового гуртка)

06 квітня 2018 року до Всесвітнього дня здоров’я відбулося засідання молодіжного наукового гуртка «Гармонія здоров’я» з теми: «Остеопороз: причини, небезпеки, профілактика».

Остеопороз — небезпечне захворювання, при якому кістки стають крихкими. Небезпека полягає в тому, що найменша травма загрожує переломами, особливо в поперековому відділі хребта, шийці стегнової кістки та зап’ястка. Це відбувається тому, що втрачається частина матеріалу, з якої складається кістка — зменшується її щільність і товщина. Раніше це захворювання виявлялося в людей, які перейшли 40-50-річний рубіж. Проте, останнім часом захворювання стрімко «помолодшало». Тому так важливо нашій молоді знати фактори ризику розвитку остеопорозу, профілактику цього захворювання, особливості харчування та рухової активності.

Ведучі засідання: Сергій Леонідович Пітенко, старший викладач кафедри фізичного виховання і педагогіки спортуЄвгенія Олексіївна Неведомська, доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології

Бажаємо здоров’я кожного дня!