Ви тут: Головна Діяльність Наші проекти Кубок «Золотого карася»

Кубок «Золотого карася»

GSМетою проекту є популяризація здорового способу життя та змістовного дозвілля серед  студентської молоді.

Змагання з плавання на Кубок "Золотого карася" відбуваються  в перший понеділок червня в рамках загальноуніверситетської секції «Grinchenkoswimming», в якій займаються всі студенти, які хочуть опанувати техніку плавання. Змагання відкриті і включають наступні складові:

• Команди структурних підрозділів (до 6-ти осіб від кожного: 3 юнаки та 3 дівчини) змагаються за студентський Кубок «Золотого карася» на дистанції 100 м комплексно. Студенти спеціальності "Фізичне виховання" у командному заліку на Кубок "Золотого карася" участі не беруть. Вже тричі команди плавців боролись за цей перехідний трофей. На сьогодні володарями Кубку є команда плавців Гуманітарного інституту.

• Серед гостей змагань розігрується кубок за участю студентів спеціальності "Фізичне виховання" та дітей, що займаються у басейні Університету Грінченка. Змішані  команди (по 6 студентів та 6 дітей з числа кращих) змагаються за перехідний кубок на дистанції 12 х 25 м вільним стилем.

Ви тут: Головна Діяльність Наші проекти Кубок «Золотого карася»