Участь у міжнародному марафоні "9 th Wizz Air Kyiv City Marathon 2018"

07 жовтня 2018 р. відбулася наймасштабніша бігова подія року - міжнародний марафон  "9 th Wizz Air Kyiv City Marathon 2018" (45 країн; 11,5 тис. учасників), який щорічно відбувається у Києві. В цих змаганнях з бігу беруть участь як професійні спортсмени, так і аматори та просто шанувальники цієї легкоатлетичної дисципліни.

Студенти та викладачі Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського Університету імені Бориса Грінченка також взяли активну участь в марафоні у якості волонтерів та суддів змагань.

Студент ІІІ курсу спеціальності «Фізичне виховання» Бадун Віталій у складі команди "New Balance Ukraine" посів І місце на змаганнях в естафеті " Wizz Air Kyiv City Marathon Realy 3х10 км+1х12 км". Вітаємо з перемогою!