Ви тут: Головна Інформація Науковцям Конференції, семінари Науковий семінар «Інформаційні електронні бази даних для пошуку літературних джерел»

26 листопада 2018 року на кафедрі фізичної реабілітації та біокінезіології відбувся науковий семінар з теми «Інформаційні електронні бази даних для пошуку літературних джерел» на базі бібліотеки нашого Університету.

Модератор семінару: Савченко В.М., доктор медичнихнаук, професор завідувач кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології.

На семінарі були присутні викладачі кафедри та студенти 3 курсу – майбутні фізичні реабілітологи (ФР-1-16-4.0д).

Савченко Валентин Михайлович докладно ознайомив з алгоритмом пошуку літературних джерел в електронних базах, зокрема: PubMedта PEDro. Після цього студенти на комп’ютерах апробували цей алгоритм і здійснили пошук літературних джерел за відповідними темами курсових робіт.

Знання, одержані на цьому науковому семінарі, стануть у нагоді студентів під час виконання ними курсової роботи, а також викладачів – керівників студентів з виконання курсової роботи.