Ви тут: Головна Інформація Науковцям Конференції, семінари Семінар «Організація міждисциплінарного проекту «Акме та спортивні досягнення»»

Семінар «Організація міждисциплінарного проекту «Акме та спортивні досягнення»»

10 листопада 2016 р.  відбувся семінар «Організація міждисциплінарного проекту «Акме та спортивні досягнення» за участю Дереки Т.Г., завідувача кафедри фізичного виховання та педагогіки спорту.

Учасники семінару були ознайомлені з етапами організації та проведення міждисиплінароного дослідження взаємозалежності, взаємовпливу акме-мотивації, акме-якостей особистості, психологічного поштовху до досягнення спортивних вершин МС, МСМК  Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту та Університетського коледжу.

Матеріали семінару