Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту

АНКЕТУВАННЯ:

РЕЗУЛЬТАТИ:

На кафедрі фізичного виховання і педагогіки спорту спільно з кафедрою спорту та фітнесу виконується науково-дослідна робота «Інноваційні технології навчально-тренувального процесу у фізичному вихованні та спорті» (державний реєстраційний номер 0124U000490) УДК 796; 797; 798; 799, 378.091.33-027.22:001.895]:796

Керівник теми:  професор кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Ляхова І.М., д.пед.н., проф.

Термін виконання: 01 січня 2024 - 12 грудня 2028 рр.

Публікації викладачів кафедри

Публікації викладачів кафедри за 2023 рік

Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт на трьох рівнях вищої освіти з наступними програмами:

• «Фізичне виховання» - перший (бакалаврський) рівень вищої освіти. Тривалість навчання: 3 роки 10 місяців. Обсяг програми: 240 кредитів ЄКТС. Кваліфікація за дипломом: бакалавр фізичної культури і спорту. Форма навчання: денна/заочна.

Детальна інформація про програму у розділі – Освітньо-професійні програми

• «Фізичне виховання» - другий (магістерський) рівень вищої освіти. Тривалість навчання: 1 рік 4 місяці. Обсяг програми: 90 кредитів ЄКТС. Кваліфікація за дипломом: магістр фізичної культури і спорту. Форма навчання: денна.

Детальна інформація про програму у розділі – Освітньо-професійні програми

• «Фізична культура і спорт» - третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти. Тривалість навчання: 4 роки. Обсяг програми: 60 кредитів ЄКТС. Кваліфікація за дипломом: доктор філософії з фізичної культури і спорту. Форма навчання: денна/заочна.

Детальна інформація про аспірантуру у розділі – Підготовка докторів філософії

kfv 2019

Кафедру теорії і методики фізичної культури засновано у січні 2008 року, а у липні 2016 року перейменовано на кафедру фізичного виховання і педагогіки спорту. Очолює кафедру кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Ярмолюк Олена Володимирівна.

Кафедра є випусковою для освітньо-професійних програм "017.00.01 Фізичне виховання» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, а також з 2022 року освітньо-наукової програми "017. Фізична культура і спорт".

На кафедрі працюють висококваліфіковані фахівці-науковці (доктор та кандидати наук з фізичного виховання та спорту, доценти) та практики (заслужений майстер спорту України, майстри спорту міжнародного класу, майстри спорту та відмінник освіти України), які мають багаторічний досвід в галузі фізичного виховання та спорту, професійній підготовці фахівців з фізичного виховання.

Навчальним планом для повного опанування студентами кваліфікації фахівця з фізичного виховання передбачено широкий спектр як гуманітарних, природничих, так і спеціальних дисциплін.

Практика

Багато уваги приділяється практичним компетентностям студентів, значна кількість дисциплін вивчається у центрах практичної підготовки Факультету. Набуті професійні компетентності закріплюються під час проходження практик у загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва та різних фізкультурно-оздоровчих спортивних центрах.

Співпраця

Викладачі кафедри співпрацюють з Академією фізичного виховання ім. Броніслава Чеха (м. Краків, Польща) та Академією фізичного виховання (м. Ґданськ, Польща).

Фахівці з фізичного виховання можуть працювати:

• вчителями фізичного виховання у дошкільних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладах;
  • вчителями фізичної підготовки у військових та інших спеціальних підрозділах;
  • інструкторами та методистами з фізичної культури та туризму на підприємствах і в установах, за місцем проживання та в зонах масового відпочинку населення;
  • асистентами у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації;
  • навчально-допоміжним персоналом в навчальних закладах;
  • фахівцями з експлуатації спортивних споруд;
  • працівниками державних та громадських установ, що керують розвитком фізичної культури і спорту;
  • фахівцями-дослідниками в галузі фізичного виховання, спорту, туризму, організаторами (керівниками, інструкторами) туристичної роботи;
  • працівниками спортивних клубів та спортивно-оздоровчих таборів;
  • інструкторами з організаційно-масової роботи.

Посилання на профіль кафедри в Google Академії