Наукова робота

10 листопада 2023 року у рамках Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку за ініціативи Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Університету було проведено вебінар «Академічна доброчесність у спортивній науці».

Кафедра спортивної підготовки проводить наукові дослідження відповідно до річного та перспективного планів у тісному контакті з кафедрами Факультету, науково-дослідними лабораторіями вищих навчальних закладів України та ЄС. Науковці кафедри беруть участь в організації комплексних наукових досліджень, у проведенні наукових, науково-практичних та методичних конференцій, у виданні наукових праць, навчальних посібників з проблем фізичного виховання та спортивної підготовки.

Публікації у фахових наукових виданнях

Матеріали Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференцій

Публікації у зарубіжних наукових виданнях та Матеріали зарубіжних науково-практичних конференцій

Публікації розміщені в Інституційному репозиторію

Друковані праці з фітнесу

Професорсько-викладацький склад кафедри працює над розробкою наступних наукових тем:

1. «Теоретико-методичні засади і технології моніторингу якості фізичного виховання студентів» - Білецька Вікторія Вікторівна, завідувач кафедри спортивної підготовки, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент.

2. «Пропаганда здорового способу життя серед молоді та підлітків» - Єретик Анатолій Анатолійович, кандидат педагогічних наук, доцент.

3. «Глибинне пізнання відображувальної функції психічного в системі психологічної підготовки в спорті» - Поляничко Олена Миколаївна, кандидат психологічних наук, доцент.

4. «Психологічні чинники комунікативної компетентності майбутніх фахівців з фізичної культури та спорту» - Лахтадир Олена Володимирівна, аспірант  Інституту психології ім. Г.С. Костюка.

1. Відповідно до ст. 52 Закону України «Про вищу освіту» та «Положення про стажування викладачів вищих навчальних закладів на підприємствах, організаціях, наукових установ та навчальних закладах» (№ 48 від 24.08.2013 р.) доценти кафедри Єретик А.А., Поляничко О.М.  у повному обсязі  виконали програму стажування на кафедрі фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 12.04.2016 р. по 12.05.2016 р. (Наказ № 584-32 від 5.07. 2016 р.).

2. З 03.07.2016 р. по 08.07.2016 р. Поляничко О.М., Лахтадир О.В. пройшли підвищення кваліфікації в галузі психологїї надання реабілітаійної допомоги людині в рамках літньої Авторської школи (семінар-практикум) академіка НАПН України  Т.С. Яценко.