18 листопада 2016 року в торгово-розважального комплексі «Караван» відбувся Фестиваль шкільних і студентських груп підтримки столиці. Подія відбулась на реалізацію спортивно-оздоровчої програми для школярів м.Києва «Лідерство, спорт, успіх!» в рамках соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва».

Цій події передувала клопітка підготовча робота, майтер-класи для київських школярів, волонтерська участь у підготовці шкільних команд студентів та фахівців кафедри фітнесу та рекреації Факультету здоровя, фізичного виховання і спорту, Університету Грінченка.

Щира подяка за допомогу, сприяння і щоденну підтримку Бобровнікову Сергію Іллічу, Образцову Олександру Валентиновичу, Мельнику Сергію Борисовичу, Вялі Оксані Миколаївні, Артуру Леднянському.

Подія відбулася завдяки підтримці Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Київського міського відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту МОН України, Управлінню освіти та відділу молоді і спорту Оболонського району міста Києва.

Участь у змаганнях взяли близько 200 школярів, від наймолодших учнів 1-4 класів до учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва.

Переможцями і призерами змагань у різних номінаціях стали команди НВК №167 Дніпровського району, ЗНЗ №8, №256, №170, №29, №14 Оболонського району, команда Кловського ліцею №77 Печерського району, команда гімназії №48 Шевченківського району, ДЮСШ «Арго» Голосіївського району м.Києва, а також колективи студії ReD FoXeS. Серед студентських колективів призерами змагань стали дует з Київського національного університету будівництва і архітектури.
Кращою студентською групою підтримки стала команда Національного університету харчових технологій "Kyev Rockets".

Даний проект вже став традиційним і є важливим для спортивної столиці. Він започаткований кафедрою фітнесу та рекреації Київського університету імені Б.Грінченка. Проект розпочато відповідно до місії Університету Грінченка - сприяти кожному в цілісному розвитку і лідерському становленні, служити людині, громаді, суспільству. Зважаючи на унікальність місії Університету та актуальність даного проекту, засобами фізичної культури та спорту створюються передумови для особистісного розвитку та формування лідерських якостей учнівської і студентської молоді.