Туристичний похід на гору Говерла (Івано-Франківська обл.)

З метою забезпечення підготовки оволодіння студентами практичних знань та вмінь щодо основних видів туризму, формування у них професійних здібностей, необхідних для проведення організаційної, педагогічної та методичної роботи з туризму в системі навчальних закладів, на станціях юних туристів, туристичних базах з 07 по 10 червня 2018 р. відбувся туристичний похід на гору Говерла (Івано-Франківська обл.) для студентів 2-3 курсів спеціальності «Фізичне виховання» Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.

Разом з керівниками групи - старшим викладачем кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Головач І.І. та викладачем кафедри спорту та фітнесу Цикозою Є.В. студенти підкорили найвищу вершину України - гору Говерла Чорногірського хребта Східних Карпат (висота - 2060,8 метрів над рівнем моря). Бажаємо підкорення нових вершин!