Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту Події Відкрите заняття з дисциплінии "Сучасні ІКТ та методи досліджень в галузі"

Відкрите заняття з дисциплінии "Сучасні ІКТ та методи досліджень в галузі"

23 квітня 2019 р. старший викладач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Пітенко Сергій Леонідович провів відкрите заняття з дисципліни "Сучасні ІКТ та методи досліджень в галузі" для студентів 4 курсу групи ФВб-1-15-4.0д. Тема заняття: «Застосування інформаційно- комунікаційних технологій у галузі фізичної культури та спорту».

Заняття відвідали завідувач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Ясько Л.В., заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи Комоцька О.С., доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Латишев М.В.

Присутніми відмічено вдале застосування власного практичного досвіду в викладанні теоретичнгого матеріалу.