Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту Події Представлення наукових досліджень

Представлення наукових досліджень

В рамках дисципліни «Науково-педагогічні дослідження у фізичній культурі та спорті» відбулася наукова конференція студентів кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту.

У конференції взяли участь студенти 5 курсу магістратури групи ФВм-1-18-1.4д, які представили проміжні результати власних наукових досліджень. Викладачі кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту (доцент кафедри, д.н.ф.в.с. Сушко Р.О., доцент кафедри, к.н.ф.в.с. Іскра У.В, доцент кафедри, к.н.ф.в.с. Ляшенко В.М.) та кафедри спорту та фітнесу (доцент кафедри, к.н.ф.в.с. Кожанова О.С.) надали студентам конструктивні поради для подальшої роботи.

Модератор заходу - доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, к.н.ф.в.с., доц. Латишев М.В.