Перемога збірної команди з футболу!

В четвер, 26 вересня 2019 р., в рамках 2 туру  ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед ЗВО відбулась гра другого туру в групі «Б» (на футбольному полі середньої школи №23), де Київський університет імені Бориса Грінченка приймав збірну команду  Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

В першому таймі на 16 хвилині Никоненко Влад відкрив рахунок, а  Сапоненко Юрій, Крук Максим та Чоботор Олег довели рахунок гри в першому таймі до 4:0.

У другому таймі ще 3 голи забив Никоненко Влад та першокурсник Мардак Олег (група ТДб-1-19-4.0д). Футболісти НПУ  імені М.П. Драгоманова змогли відповісти на серію голів у ворота супротивника одним забитим м’ячем.

Тож остаточний рахунок склав 8:1 на користь Київського університету імені Бориса Грінченка.

Вітаємо спортсменів та тренера з вражаючим результатом!