Туристичний похід на гору Говерла

З метою забезпечення підготовки оволодіння студентами практичних знань та вмінь, формування у них професійних здібностей, необхідних для проведення організаційної, педагогічної та методичної роботи з туризму з різними верствами населення. З 23 по 27 жовтня 2019 року відбувся туристичний похід на гору Говерла (Івано-Франківська обл.) для студентів 2 курсу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту спеціальності «017 Фізична культура і спорт» (спеціалізація «Спортивно-оздоровчий туризм») під керівництвом Головач Інни Іванівни, доцента кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, та Рудєва Ігоря Миколайовича, старшого викладача кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту.

Говерла є найвищою вершиною Українських Карпат і водночас найвищою точкою України. Висота гори – 2061 метр над рівнем моря. Розташована в межах Карпатського національного природного парку, до заповідної зони якого входять найцінніші пралісові, субальпійські та альпійські ділянки, на яких масово зростають ендемічні та реліктові види рослин, розташовані верхів’я приток Пруту і Чорного Черемошу. Перший туристичний маршрут сходження на Говерлу був відкритий ще у 1880 році.

Бажаємо нашим студентам підкорення нових вершин!