Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту Події Дні наукових досліджень в галузі фізичного виховання і спорту

Дні наукових досліджень в галузі фізичного виховання і спорту

18 травня 2017 р. в рамках Фестивалю науки студенти Педагогчного інституту спеціальності "Початкова освіта" взяли участь у наукових дослідженнях в галузі фізичного виховання і спорту (дисципліна "Фізична культура з методикою викладання", викладач - доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Ясько Л.В.). Студенти були ознайомлені з методиками проведення оцінки стану функціональних систем організму, отримали корисні рекомендації, індивідуальні програми щодо подальшого поліпшення фізичного стану та стану свого здоров’я.