27 листопада 2017 року на кафедрі фізичного виховання і педагогіки спорту відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Фізичне виховання, спорт та здоров’я людини: досвід, проблеми, перспективи» (у циклі Анохінських читань).

Напрями роботи конференції: історико-філософські аспекти фізичного виховання; сучасні підходи професійної підготовки фахівців у галузі фізичного виховання і спорту; інноваційні підходи організації фізкультурно-масових занять; психологічні аспекти фізичного виховання, майстер-класи з інноваційних підходів організації фізкультурно-масових занять.

Під час засідання конференції з доповіддю виступили представники Національного університету фізичного виховання і спорту України: Андрєєва О.В., д.н.ф.в.с, професор; Воронова В.І., к.н.ф.в.с, професор; Лисенко І.А., к.н.ф.в.с., Оріховська А.С.; представник Інституту післядипломної педагогічної освіти Університету Грінченка: Черпак Ю.В.,методист з фізичної культури вищої категорії; викладачі кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Університету Грінченка: Іскра У.В., к.н.ф.в.с., Головач І.І., к.н.ф.в.с.; представник Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер»: Копилова Л.В., вчитель вищої категорії, вчитель – методист.

Іноваційні підходи до організації фізкультурно-масових занять демонструвались на майстер-класах: «Калейдоскоп новинок», «Викладання варіативного модуля «футбол» для учнів середніх класів», «Елементи спортивних ігор на уроках фізичної культури для учнів 5-9 класів загальноосвітніх шкіл». Під час майстер-класів досвідом викладання поділились представники Циклової комісії фізичного виховання Університетського коледжу: Колоскова Н.О., завідувач; Петрова В.Н., викладач; представники Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер»: Копилова Л. В.; завідувач кафедрою фізичного виховання, Руда Г.О.; вчитель  фізичного виховання; Бондаренко Ю. Г., вчитель  фізичного виховання; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 11 м. Києва; Таланов А., студент VI курсу Університету Грінченка.

В конференції взяли участь викладачі фізичного виховання загальноосвітніх та вищих навчальних закладів. Під час підведення підсумків конференції обговорювались можливості організації спільних проектів з метою популяризації галузі фізичного виховання.