Майстер-клас «Методики експрес-оцінювання фізичного стану людини»

07 грудня 2017 р. з нагоди Дня університету Факультетом здоров’я, фізичного виховання і спорту був проведений майстер-клас «Методики експрес-оцінювання фізичного стану людини».

Під час проведення майстер-класу відбулося ознайомленняз методиками та оцінювання рівня показників фізичного стану людини за допомогою методів кистьової динамометрії, спірометрії, індексів, психодіагностики, визначення тонічної активності м’язів, оцінки рівня розвитку рухових якостей. У майстер-класі взяли участь 44 учасники. Оцінювання зазначених показників дозволило виявити найкращі результати, які продемонстрували студенти 2 курсу групи ФВб-2-16-4-0д Рябинчук Ірина та Висиленко Сергій. Вітаємо з високим рівнем фізичного розвитку!

Тренери заходу: Білецька Вікторія Вікторівна, завідувач кафедри спорту та фітнесу; Ясько Лілія Володимирівна, завідувач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту ФЗФВС.