Профорієнтаційний захід у СЗШ № 230 м. Києва

25 квітня 2018 р. було проведено профорієнтаційний захід у СЗШ № 230 м. Києва. Програма заходу складалася з надання інформації щодо умов вступу та організації начального процесу на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту та проведення спортивного конкурсу-випробування для учнів середніх та старших класів. Модератор заходу – завідувач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Ясько Л.В.

До заходу були залучені студенти 4 курсу кафедри Васянович Дмитро та Ребекевша Анастасія, які проводили бесіди з майбутніми абітурієнтами та приймали участь в проведенні спортивного конкурсу. Кафедра висловлює щиру подяку директору школи Завадській С.В., керівництву школи та вчителю фізичної культури Байдак І.А. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!