Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра фізичної реабілітації та біокінезіології Події Вікторина «Травна та сечовидільна системи та їх функціональний стан» (науковий гурток)

Вікторина «Травна та сечовидільна системи та їх функціональний стан» (науковий гурток)

04 грудня 2018 року відбулося засідання наукового гуртка «Гармонія здоров’я».

Це засідання було проведено у формі вікторини з теми «Травна та сечовидільна системи та їх функціональний стан».

Ведуча засідання: Є.О. Неведомська, доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології.

На засіданні були присутні студенти 1 курсу – майбутні фізичні терапевти та ерготерапевти (ФТЕб-1-18-4.0д).

Вікторина – це пізнавальна гра, яка складається з запитань, поєднаних загальною темою, які вимагають коротку і чітку відповідь. Метою вікторини є розвиток пізнавальних інтересів студентів, підвищення рівня їхнього інтелектуального розвитку, формування наукових знань, активності та самостійності. Цінність вікторини в тому, що вона розвиває винахідливість і активність студентів, розширює їхній світогляд, сприяє розвитку розумових і творчих здібностей, розвитку пізнавальних інтересів здібностей, кмітливості, допомагає виявляти знання в тій чи іншій галузі науки. Захоплююча ігрова форма вікторин збільшує емоційний тонус, сприяє кращому засвоєнню змістової інформації.

На початку засідання студенти сформували 2 команди.

Вікторина складалась з трьох етапів:

1) групова робота «Ерудит»;

2) бліц-турнір;

3) знайди помилки на зображеннях.

Кожна команда одержала в результаті відповідні бали. Одна команда стала переможницею, проте всі студенти зарядилися командним духом та бажанням пізнання нового. Адже відомо, що гра – це та чарівна паличка, яка навіть нудне знання вмить перетворює на цікаве і захоплююче.


Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра фізичної реабілітації та біокінезіології Події Вікторина «Травна та сечовидільна системи та їх функціональний стан» (науковий гурток)