Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання лікування та реабілітації м’язово-скелетних порушень»

23-24 травня 2019 р. викладачі кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології разом зі студентами допомагали в організації та взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання лікування та реабілітації м’язово-скелетних порушень», яка проходила у Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни.

На конференції було представлено спеціалізовані інтерактивні виставки реабілітаційного обладнання та фармакологічних препаратів, а також відбулось обговорення сучасного стану фізичної та реабілітаційної медицини в Україні та світі, місця мануальної терапії, остеопатії, кінезіології та вертеброневрології в реабілітації.