Фізичний терапевт очима першокурсника

03 вересня 2019 року відбулося перше знайомство з першокурсниками - майбутніми фізичними терапевтами (ФТЕб-1-19-4.0д) під час тренінгу "Фахівець з фізичної терапії очима першокурсника".

Тренер – Є.О. Неведомська, доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології.

На початку тренінгу кожний студент розповів про місце свого народження і навчання, свої захоплення (хобі), позитивні риси характеру.

Під час тренінгу першокурсники ознайомилися з основами своєї майбутньої професії – фізичного терапевта та ерготерапевта. Робота у групах допомогла з'ясувати причини рухових дисфункцій людини, основні цілі фізичної терапії, професійні дії та особистісні якості фізичного терапевта.

Наприкінці тренінгу під час створення символічного «Дерева професії» кожний студент розповів, чому вирішив обрати саме цю професію, про свої очікування від навчання в нашому Університеті та від майбутньої професійної діяльності.

Хочеться побажати нашим першокурсникам здоров'я та щасливого студентського життя!