08 листопада 2019 року доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Харченко Галина Дмитрівна відвідала Тренінг «Профіль автора Researcher ID в Publons, синхронізація публікацій з ORCID, ідентифікатори автора та показники публікаційної активності». На тренінгу було освітлено про можливі складнощі пошуку за автором та шляхи їх вирішення. Аналіз публікаційної діяльності вченого та групи вчених, створення та інтерпретація звітів по цитуванню (цитування, індекс Хірша та ін.). Створення, корегування та можливості профілю автора Web of Science Researcher ID в Publons: списки публікацій, метрики, рецензування. Профіль автора Scopus ID. Можливі складнощі пошуку за автором та шляхи їх вирішення. Корегування профілю автора на платформі Scopus. Синхронізація публікацій з ORCID. Тренінг проводили: Опришко Тетяна Сергіївна, кандидат наук із соцыальних комунікацій, директор бібліотеки Університету Грінченка; Тимофєєва Галина Вікторівна, молодший науковий співробітник бібліотеки Університету Грінченка.