Участь у тренінгу «Побудова орієнтованої на результат системи моніторингу та оцінювання наукових проектів»

28 вересня 2017 р. викладачі Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Білецька В.В., Бісмак О.В., Пітенко С.Л., Першегуба Я.В., Тимчик О.В. взяли участь у тренінгу від зовнішніх експертів «Побудова орієнтованої на результат системи моніторингу та оцінювання наукових проектів», що відбувся у рамках  Школи проектного менеджменту.

Тренінг провели: Ірина Кравчук, доктор наук з державного управління, незалежний консультант та тренер з оцінювання програм і проектів; Олег Мазурик, доктор соціологічних наук, доцент, доцент кафедри соціальних структур та соціальних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У ході тренінгу було розглянуто особливості проведення моніторингу та оцінювання (МіО) проектної діяльності; проаналізовано теорію змін та логічну модель проекту; визначено вимоги до індикаторів у системі моніторингу. Під час практичної частини учасники працювали у групах над планами реалізації наукових тем, зокрема визначали результати, продукти та заходи, на які мають бути спрямовані дослідження. Кожна група мала презентувала проекти своїх досліджень і отримала якісний аналіз від тренерів та колег.