Розробка наукових тем

Професорсько-викладацький склад кафедри працює над розробкою наступних наукових тем:

1. «Теоретико-методичні засади і технології моніторингу якості фізичного виховання студентів» - Білецька Вікторія Вікторівна, завідувач кафедри спортивної підготовки, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент.

2. «Пропаганда здорового способу життя серед молоді та підлітків» - Єретик Анатолій Анатолійович, кандидат педагогічних наук, доцент.

3. «Глибинне пізнання відображувальної функції психічного в системі психологічної підготовки в спорті» - Поляничко Олена Миколаївна, кандидат психологічних наук, доцент.

4. «Психологічні чинники комунікативної компетентності майбутніх фахівців з фізичної культури та спорту» - Лахтадир Олена Володимирівна, аспірант  Інституту психології ім. Г.С. Костюка.