Захист проекту "Навчайся та допомагай"

08 листопада 2017 р. в Управлінні молоді та спорту м. Києва студенти Факультету Владислав Савченко (2 курс) та Валерія Симоненко (1 курс) захищали соціальний проект «Навчайся та допомагай».

Мета проекту - сприяння у набутті молодими людьми знань, навичок і комунікативних компетентностей у взаємодії та наданні допомоги дітям із особливими потребами поза системою освіти шляхом участі у спільних неформальних освітньо-практичних заходах.

Партнери проекту:

• Київський університет імені Бориса Грінченка;
  • Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту;
  • Дитяче об’єднання громадян «Ірбіс»;
  • Спеціальна школа – інтернат № 26 м. Києва;
  • Кінно-спортивний клуб “Магнат”.

За підтримки Партнерів проектуу 2016 році був проведен спільний захід до Всесвітнього дня інформування про аутизм в Україні. Успішність співпраці спонукала до нового проекту із залучення молоді до неформальної освіти в умовах спільного навчання з дітьми з особливими потребами.

Будемо чекати на результати конкурсу та бажаємо успіхів у подальшій проектній діяльності.