Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра спорту та фітнесу Навчально-методична робота Навчально-методичні заходи Практичні заняття з дисципліни «Спортивний туризм і орієнтування»

Практичні заняття з дисципліни «Спортивний туризм і орієнтування»

18 жовтня 2018 р. студенти ІІ курсу «Тренерська діяльність з обраного виду спорту» здійснили виїзні заняття в рамках навчальної дисципліни за вільним вибором студента «Спортивний туризм і орієнтування" під керівництвом завідувача кафедри спорту та фітнесу Білецької В.В.

Студенти освоїли навики спортивного орієнтування, навчилися користуватися компасом, визначати азимут та рухатися за ним, визначати азимут на орієнтир та рухатися по заданому азимуту.