Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра спорту та фітнесу Навчально-методична робота Навчально-методичні заходи Практичні заняття з навчальної дисципліни "Арт-терапія у фізичній реабілітації»

Практичні заняття з навчальної дисципліни "Арт-терапія у фізичній реабілітації»

Практичні заняття для студентів 2 курсу спеціальності 227 «Фізична реабілітація» з дисципліни "Арт-терапія у фізичній реабілітації» проходять з творчим натхненням та ознайомленням студентів з терапевтичним потенціалом зображувального мистецтва та іграшкотерапії у лікувально-реабілітаційній роботі та при психологічній корекції асоціальних форм поведінки.

Викладачі курсу - доцент кафедри спорту та фітнесу, кандидат психол. наук Поляничко О.М., старший викладач Лахтадир О.В.