Стартував XVIII Чемпіонат України з футболу серед ЗВО

02 жовтня 2018 р. стартував XVIII чемпіонат України з футболу серед закладів вищої освіти.

В цьому році збірна команда з футболу Київського університету імені Бориса Грінченка вперше бере участь у Чемпіонаті України з футболу серед ЗВО. Гра відбулася на виїзді в м.Ірпінь.

На полі зустрілися збірні команди з футболу Київського університету імені Бориса Грінченка та Національного державного університету фіскальної служби України.

В ході зустрічі були забиті 2 голи господарями матчу, але після перерви «грінченківці» змогли змінити хід гри на власну користь. У подальшому «грінченківці» ще двічі вражали ворота суперників. Спочатку відзначився Максим Крук, а потім Владислав Коба оформив «дубль». У підсумку – 5:2 на користь нашої збірної.

Вітаємо футбольну команду Київського університету імені Бориса Грінченка та її тренера Швеця Сергія Володимировича з перемогою!