Виїзні заняття зі спортивного туризму

11 жовтня 2018 року студенти 2 курсу (які навчаються за освітніми програмами «Тренерська діяльність» та «Фізичне виховання» – спеціалізація «Методика туристичної роботи) здійснили похід вихідного дня в рамках навчальних дисциплін «Спортивний туризм і орієнтування» та «Туризм і методика туристичної роботи».

Похід відбувся у Биківнянському лісі під керівництвом викладачів: Білецької В.В., Головач І.І., Омельченко Т.Г.

Студенти відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили». Протягом походу студенти освоїли практичні навички організації і проведення походу, забезпечення безпеки у поході, розподілу обов’язків між учасниками, а також навчилися правильно і безпечно розпалювати багаття, готувати їжу на вогнищі у казанках, дізналися про особливості харчування у поході, про норми продуктів харчування, їх пакування та особливості транспортування і збереження в умовах походу.