3 тур Чемпіонату України з футболу серед ЗВО

18 жовтня 2018 р. відбувся тур студліги України, в якому зустрілися команди Університету Грінченка та Національного університету імені Т. Шевченка.

Протягом гри  «гріченківці» мали без заперечну перевагу. Як завжди, кілька нагод мав лідер атак команди Університету Грінченка Владислав Коба. Мав забивати і капітан команди Євген Миколаюк. Далі було ще багато гарних нагод але суперника знов врятував каркас воріт. «Гріченківці» мали тотальну перевагу, але м’яч не йшов у ворота. А ось «шевченківцям», напроти, неймовірно поталанило у деяких епізодах, і їх ворота так і залишились недоторканими. Матч закінчився із рахунком 0:0. Вітаємо команду та її тренера Швеця Сергія Володимировича та бажаємо нових успіхів!