Профорієнтаційний захід (Київський спортивний ліцей-інтернат)

12 грудня 2018 р. завідувач кафедри спорту та фітнесу Білецька В.В., викладачі – Чекмарьова В.В., Єретик А.А., Іваненко Г.О. та студенти 1 курсу Бондар Ігор і Серачов Володимир провели профорієнтаційний захід у Київському спортивному ліцеї-інтернаті.

Студенти Бондар Ігор і Серачов Володимир є випускниками цього навчального закладу 2018 року. Викладачі та студенти надали інформацію учням щодо спеціальностей навчання, можливостей поєднання навчання та тренувань, практики та подальшого працевлаштування.

Випускники отримали інформаційні буклети та запрошення відвідати Університет Грінченка.

Щиро вдячні директору Кореницькому Олегу Олександровичу та заступнику директора з навчальної роботи Ковальчук Ользі Михайлівні, а також працівникам навчального закладу за теплий прийом!