Участь у Всеукраїнському фестивалі "Ми Українці"

13 -16 грудня 2018 р. відбулись виїзні заняття з дисциплін "Організація масової фізичної культури" (група ФВб-1-16-4.0 д, 3 курс), "Менеджмент і маркетинг діяльності фітнес клубу" (група ФВб-2-16-4.0 д, 3 курс), викладач кафедри спорту та фітнесу Омельченко Т.Г .

Під час виїзду студенти організували і провели для учасників Всеукраїнського фестивалю "Ми Українці" спортивний селфі-квест з цікавими, різноманітними завданнями для дітей та молоді. Найталановитіший  студент  Мирослав Лозко запам'ятався учасникам квесту своєю харизмою і умінням організувати, підняти настрій, викликати інтерес до фізичної культури і здорового способу життя.

Фестиваль проводився  Міністерством молоді та спорту України спільно з Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).