Практичні заняття ("Лижні збори")

13-16 грудня 2018 р. на базі Дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Пуща-Водиця" відбулись практичні заняття з дисципліни "Лижні збори" (викладач групи ФВб-2-16-4.0 д к.психол.н., доцент кафедри спорту та фітнесу Поляничко О.М.).

Під час проведення зборів студенти мали змогу набути досвід прокладання лижні глибоким снігом, вивчити подолання природних перешкод у лісі, орієнтування, розпалювання вогнища та приготування їжі при мінусових температурах, вивчали техніку пересування на лижах, оволоділи початковими знаннями і навичками лижного туризму,що дозволить їм здійснити лижні походи. Також студенти мали практику проведення туристичних заходів для дітей та молоді в рамках Всеукраїнського фестивалю "Ми Українці", що проходив в ці дні на базі.