Вітаємо Швеця С.В. - кращого тренера студентського футболу 2018!

12 січня 2019 р. відбулася урочиста церемонія нагородження найкращих тренерів з футболу. Цього рокуВсеукраїнське об’єднання тренерів з футболу започаткувало вручення нагород лауреатам у світі студентського та аматорського футболу.

Серед трьох номінантів найкращим тренером студентського футболу 2018 року журі визнало Швеця Сергія Володимировича, головного тренера збірної команди з футболу Київського університету імені Бориса Грінченка, старшого викладача кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту. Приз лауреату вручили генеральний секретар ВОФТ, головний тренер студентської збірної України Анатолій Бузник та головний тренер ФК «Енергія» (Нова Каховка), найкращий тренер Другої ліги 2017 року Олег Федорчук. Вітаємо Сергія Володимировича з нагородою!