Зимовий турнір з футболу «Меморіал Щанова»

13 лютого 2019 р. стартував дев’ятий сезон Меморіалу Щанова – щорічний зимовий турнір, заснований на честь українського футболіста та тренера Олександра Щанова. Турнір проводиться з 2010 року під егідою Київської обласної федерації футболу. В рамках турніру відбулися наступні ігри:

13 лютого 2019 р. на стадіоні «Локомотив» зустрілися збірна команда з футболу Київського університету імені Бориса Грінченка та команда «Штурм». Матч закінчився із рахунком 3:1 на користь «гріченківців». Голи забили: Никоненко Владислав (1); Коба Влад (1); Чекеда Василь (1).

14 лютого 2019 року відбувся матч з командою «Локомотив-Київ». Матч закінчився з рахунком 2:2. Голами відзначилися: Никоненко Владислав (1), Піскун Ярослав (1).

16 лютого 2019 р. збірна Університету Грінченка отримала перемогу над командою «Кудрівка» з Ірпеня (рахунок 5:1). Голи забили: Коба Влад (1), Чекеда Василь (1), Швець Сергій (1), Никоненко Владислав (2).

17 лютого 2019 р. в рамках турніру на футбольному полі зустрілися команди Київського університету імені Бориса Грінченка та «Меліоратор» (Буча). «Грінченківці» поступилися на користь команди суперника з рахунком 2:3. В ході гри відзначилися такі гравці: Никоненко Владислав (1), Швець Сергій (1).

Бажаємо збірній Університету Грінченка з футболу подальших перемог!