Профорієнтаційні заходи у квітні (кафедра спорту та фітнесу)

04 квітня 2019 р. викладачі кафедри спорту та фітнесу Гудим Г.П., Цикоза Є.В., Шаменков І. В. провели профорієнтаційну зустріч з учнями Броварського вищого училища фізичної культури.  Під час зустрічі  була надана інформація щодо умов вступу в Університет Грінченка та роздані  інформаційні буклети.

03 квітня 2019 року старший викладач кафедри спорту та фітнесу Швець Сергій Володимирович та викладач кафедри фізичного виховання та педагогіки спорту Омельченко Тетяна Григорівна в рамках профорієнтаційної роботи провели бесіду зі збірною командою з футболу Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка, запросивши спортсменів до вступу на освітню програму «Тренерська діяльність з обраного виду спорту».