Чемпіонат України з футболу серед студентів ЗВО

12 квітня 2019 р. відбувся 8 тур чемпіонату України з футболу серед студентів закладів вищої освіти сезону 2018/19.

На полі зустрілися збірні команди з футболу Київського університету імені Бориса Грінченка та Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Матч закінчився з рахунком 10:0 на користь нашої збірної.

У першому таймі голи забили Коба (3) і Сапоненко (1). У другому таймі голи забили Коба (3), Никоненко (1), Співаков (1), Миколаюк (1).

16 квітня 2019 р. в рамках ХVIII чемпіонату України з футболу серед закладів вищої освіти сезону 2018/19 року відбувся матч, на якому зустрілися збірні команди Київського університету імені Бориса Грінченка та  Сумського державного університету (СумДу).

Цей матч став вирішальним для нашої команди, він забезпечив вихід в 1/4 фіналу і 1 місце в турнірній таблиці.

Рахунок матчу 7:0. Голи забили в першому таймі Миколаюк, Дишкант, Жуков. У другому таймі голи забили: Коба, Миколаюк, Співаков і був автогол.

Вітаємо збірну команду Київського університету імені Бориса Грінченка та її тренера Швеця Сергія Володимировича з перемогами!