Профорієнтація (ЗЗСО №298 м. Києва)

23 жовтня 2019 р. старшим викладачем кафедри спорту та фітнесу Петровою Наталею Вікторівною та викладачем кафедри спорту та фітнесу Омельченко Тетяною Григорівною було проведено профорієнтаційний захід у ЗЗСО №298 м. Києва Оболонського району. Метою профорієнтаційного заходу було ознайомлення майбутніх вступників з особливостями прийому документів, вступних випробувань та зарахування на навчання за освітнім ступенем бакалавра до Київського університету імені Бориса Грінченка. Усіх, хто зацікавився інформацією, запросили продовжити знайомство з Факультетом здоров’я, фізичного виховання і спорту на День відкритих дверей.

Висловлюємо щиру вдячність за дружній прийом адміністрації ЗЗСО №298 м. Києва.

Співпраця Університету та закладу загальної середньої освіти – це партнерство заради майбутнього, де дороговказом до успішного результату є ознайомлення випускників з алгоритмом дій. Першою, стартовою сходинкою, є правильний вибір предметів ЗНО та ознайомлення з особливостями майбутньої професії.