Сьома конференція Футбольної асоціації студентів м. Києва

У листопаді 2016 року в головному залі Будинку футболу відбулась сьома конференція Футбольної асоціації студентів м. Києва. Цей захід підсумовує діяльність організації за минулий рік.

Серед присутніх гостів були: віце-президент ФФУ, Президент ФФК Ігор Кочетов, народний депутат України Іван Крулько, Президент Асоціації футзалу України Сергій Владика.

Коли всі питання порядку денного були розглянуті, залишився найприємніший момент. Віце-президент ФФУ Ігор Кочетов від імені Федерації Футболу м. Києва нагородив грамотою Швеця Сергія Володимировича за вагомий внесок у розвиток студентського футболу.

Вітаємо Швеця Сергія Володимировича, старшого викладача кафедри спортивної підготовки Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, з нагородою!