Змагання «Міс і Містер Фітнес» -2017

З метою активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в Університеті кафедра фітнесу та рекреації спільно з кафедрою спортивної підготовки Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту з 03 по 07 квітня 2017 року провели  змагання з фізичної підготовки для студентів «Міс і Містер Фітнес», присвячені Всесвітньому Дню здоров’я.

Змагання проводилися в усіх Інститутах і Факультетах Університету Грінченка.

Головним суддею змагань була доцент Зеленюк О.В., а секретар - старший викладач Портна І.Л. Всі викладачі двох кафедр, які ведуть секції, були суддями та приймали змагальні нормативи.

Студенти-першокурсники змагалися за програмою триборства, що включало наступні вправи: віджимання; для черевного пресу; стрибок у довжину з місця.

Переможців і призерів визначали окремо серед дівчат і хлопців по кожному виду змагань та сумарно за результатами триборства й нагородили дипломами.

Титул «Міс Фітнес» виборола студентка групи ВСРб1-16-4.0д Садурська Єлизавета, а титул «Містер Фітнес» - студент групи Ісб-2-16-4.0д Чабан Ярослав.