Зустріч із представниками Європейської федерації лао-тайських бойових мистецтв та Академії вдосконалення людини

07 квітня 2017 року у Всесвітній День здоров’я викладачі кафедр спортивної підготовки і фітнесу та рекреації провели профорієнтаційний захід. Відбулася зустріч із представниками Європейської федерації лао-тайських бойових мистецтв та Академії вдосконалення людини. Наставник Сімінько В.А., інструктори Кравчук Д.І. і Кульпан Я.О. ознайомили широкий загал студентів та викладачів із діяльністю своєї федерації, провели майстер клас лао-тайських бойових мистецтв. Також були обговорені питання вступу спортсменів федерації до нашого Університету. Гостям були презентовані матеріали щодо вступної компанії та корпоративні сувеніри.