Зустріч з бійцями полку «Азов»

27 квітня 2017 року відбулася бінарна лекція на тему «Фізичне виховання військовослужбовців» з дисципліни «Теорія і методика фізичного виховання». Лекцію провели завідувач кафедри спортивної підготовки Білецька Вікторія Вікторівна та представники табору «Азовець» Вишинський Борис Борисович (бунчужний табору «Азовець») і Матюхін Дмитро Леонідович (інструктор вогневої підготовки табору «Азовець»).

В ході зустрічі учасники бойових дій розповіли присутнім про участь бійців батальйону «Азов» в бойових діях на території проведення АТО, особливості фізичної підготовки в умовах бойових дій, мету діяльності табору «Азовець».

На лекції були присутні студенти Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, заступник декана з наукової роботи та менеджменту міжнародних проектів Поляничко Олена Миколаївна, доцент кафедри фітнесу та рекреації Зеленюк Оксана Володимирівна.

Присутні висловили щиру подяку учасникам бойових дій за надану можливість ознайомитися зі змістом фізичної підготовки у Збройних Силах України та діяльністю громадянського корпусу «Азов».

Бажаємо героям здоров'я та миру!