Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра спорту та фітнесу Події Оцінка відновлювальних процесів організму людини після фізичного навантаження

Оцінка відновлювальних процесів організму людини після фізичного навантаження

18 травня 2017 року в рамках проведення Фестивалю науки викладачами кафедри спортивної підготовки та кафедри фітнесу та рекреації проводилося визначення й оцінка адаптивного потенціалу системи кровообігу (за Р.М.Баєвським) студентів Інституту людини. Студентам з високим рівнем фізичної підготовки був запропонований Гарвардський степ тест, за допомогою якого були оцінені відновлювальні процеси організму після фізичного навантаження.