Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра спорту та фітнесу Події Семінар «Система внутрішнього забезпечення якості освіти згідно з європейськими стандартами»

18 травня 2017 р. доцент кафедри спортивної підготовки Поляничко О.М. взяла участь у семінарі із забезпечення якості освіти у ВНЗ від представників Національного Акредитаційного Бюро вищої освіти республіки Чехія.
На семінарі розглядались питання внутрішнього забезпечення якості у ВНЗ згідно європейських стандартів, було представлено досвід Чехії щодо внутрішнього забезпечення якості освіти. Семінар організований Американськими Радами з міжнародної освіти за підтримки Чеської агенції розвитку та Посольства Республіки Чехія.