Навчальні заняття за новими стандартами

Старші викладачі кафедри спорту та фітнесу Лахтадир О.В. та  Бистра І.І.  разом зі студентами групи ФВб - 2-16 - 4.0д в рамках практичного заняття з дисципліни "Фітнес-Технології та види "Спорту для всіх"  провели для дітей ДГО України та їх батьків цікаві активні оздоровчі заходи у рекреаційній зоні м. Києва (Гідропарк), де 23. 09. 2017р. проходив зліт ДГО України. Студенти  навчали дітей правилам та техниці гри у волейбол, стрільбі з луків, стрільбі з пневматичної гвинтівки, веслуванню на байдарках, проходженню смуги перешкод. Брали активну участь разом зі школярами у розвагах та іграх. Допомагаючи організаторам заходу, набували безпосереднього практичного досвіду.  Проведення навчальних занять за новими стандартами сприяє кращому засвоєнню студентами набутих вмінь та навичок з предмету, активізує власний потенціал та творчість, формує фахові компетенції, розкриває комунікативні та потенційні якості лідерів у неформальній взаємодії з дітьми та батьками. Впевненні, що студенти та діти запам'ятають такі заняття на все життя, а викладачі отримають натхнення на подальшу творчу роботу.