Школа виживання

29 вересня 2017 р. студенти ІІ курсу здійснили Похід вихідного дня в рамках навчальної дисципліни за вільним вибором студента «Школа виживання в екстремальних умовах (туристичні походи)" під керівництвом завідувача кафедри спорту та фітнесу Білецької В.В.

Похід відбувся у Биківнянському лісі, перед початком походу  студенти відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили». Протягом походу студенти освоїли практичні навички організації і проведення походу, забезпечення безпеки у поході, розподілу обов’язків між учасниками, а також навчилися правильно і безпечно розпалювати багаття, готувати їжу на вогнищі у казанках, дізналися про особливості харчування у поході, про норми продуктів харчування, їх пакування та особливості транспортування і збереження в умовах походу.