Практичні заняття з дисципліни «Школа виживання в екстремальних умовах (туристичні походи)"

09 грудня 2017 р. студенти ІІ курсу здійснили Похід вихідного дня в рамках навчальної дисципліни за вільним вибором студента «Школа виживання в екстремальних умовах (туристичні походи)" під керівництвом завідувача кафедри спорту та фітнесу Білецької В.В. та старшого викладача кафедри спорту та фітнесу Лахтадир Олени Володимирівни.

Похід відбувся у Голосіївському лісі, студенти освоїли навики спортивного орієнтування, навчилися користуватися компасом у поході, визначати азимут та рухатися за ним, визначати азимут на орієнтир та рухатися по заданому азимуту.

Після походу студенти здійснили екскурсію у археологічний заповідник «Китаївську пустинь».