Підвищення кваліфікації вітчизняних тренерів та фахівців з легкої атлетики

Федерація легкої атлетики України продовжує курс на підвищення кваліфікації вітчизняних тренерів та фахівців з легкої атлетики.

Vynogradov 2У лютому 2018 року у Сумах в переддень чемпіонату України у приміщенні, професор кафедри спорту та фітнесу Київського університету імені Бориса Грінченка ВИНОГРАДОВ Валерій Євгенович провів для провідних тренерів збірної команди України з легкої атлетики науково-практичний семінар, присвячений медичним та методичним аспектам передзмагальної та передстартової підготовки кваліфікованих легкоатлетів.

Виноградов В.Є. має величезний практичний досвід у супроводі підготовки збірних команд з легкої атлетики та представників інших видів спорту до виступів на найпрестижніших змаганнях та здобуття медалей вищого гатунку. За роки власної практики брав участь в підготовці спортсменів до виступів на шести Олімпійських іграх та 21 чемпіонаті світу, чемпіонатах Європи та інших великих офіційних міжнародних змаганнях.

Валерій Євгенович приділив велику увагу огляду сучасних методів відновлення легкоатлетів, принципам оптимального співвідношення навантажень та відновлювальних заходів, прийомам мобілізації організму спортсменів в останні дні та години до головного старту. А ще із задоволенням надав відповіді на питання слухачів. В цілому абсолютна більшість тренерів вже під час семінару та одразу після його закінчення наголошувала на тому, що такі зустрічі для них є дуже корисними і повинні мати постійний характер протягом всього року.