Олімпійські старти, присвячені Міжнародному дню спорту

06 квітня 2018 року Київське відділення Національного олімпійського комітету й кафедра спорту та фітнесу провели «Олімпійські старти», присвячені Міжнародному дню спорту, серед студентів першого курсу Київського університету імені Бориса Грінченка.

Програма змагань складалася з цікавих естафет, де між командами розгорнулася запекла спортивна боротьба.

Перемогу у змаганнях виборола команда «Вікторія», але всі учасники «Олімпійських стартів» теж стали переможцями та отримали заохочення від Київського відділення Національного олімпійського комітету – брендовані сувеніри.

Спорт на благо миру та розвитку, здоровий спосіб життя, фізична і інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і благополуччя. Зі святом!