Вітаємо футбольну команду з новою перемогою!

13 квітня 2018 року  на міжшкільному стадіоні Оболонського району відбулась чергова зустріч між студентськими футбольними командами Університету Грінченка та Європейського університету. Гра проходила в рамках ХІХ Чемпіонату м. Києва серед вищих навчальних закладів з футболу Вища ліга сезону 2017-2018 рр.
Гравці нашого Університету продемонстрували свою майстерність та командну згуртованість. У запеклій безкомпромісній боротьбі Київський університет імені Бориса Грінченка здобув перемогу з рахунком 7:0. Голами у ворота Європейського відзначились: Євген Миколаюк (1), Владислав Коба (1), Владислав Никоненко (3), Влад Мамчур (1), Артем Каторгин (1).Тренер футбольної команди грінченківців Сергій Швець був задоволений грою своїх підопічних. Футбольна команда Університету Грінченка - це колектив вправних гравців, які чітко розуміють поставлені завдання і успішно їх реалізують на полі. Футбол – командний вид спорту, і розуміння цього – найбільша заслуга наших спортсменів.Вітаємо грінченківців-переможців та бажаємо яскравої гри у майбутніх змаганнях Чемпіонату!